zakoni.ua

Вісник України

Правова актуальність

Оновлений прайс     прайс 'Вісник України' у xlsпрайс 'Вісник України' у pdf

Вісник України – це унікальний продукт у сфері забезпечення користувачів актуальною нормативно-правовою інформацією. На відміну від підприємств, які пропонують глобальні інформаційно-правові системи, ми пропонуємо нормативні документи в старому доброму друкованому вигляді.

Важлива перевага друкованого формату перед електронним -  він значно підвищує ефективність роботи

Студент

Інформаційно-правові системи є зручними для швидкого пошуку норм, але не для постійної роботи з документом. Як свідчить практика, користувачі нормативно-правових актів зазвичай роздруковують документи, котрі постійно використовують у роботі. На це є ряд причин:

  • сучасні пристрої сповільнюють процес читання (згідно з дослідженнями Nielsen Norman Group, при використанні iPad швидкість читання нижча на 6,2%, а звичайного комп'ютера - у 1,5 рази);
  • не виникає відволікаючих факторів (електронна пошта, різні повідомлення та банери);
  • у друкованому форматі можна ставити відмітки й коментарі, позначати важливі фрагменти тексту;
  • документ можна взяти з собою, передати іншим особам для ознайомлення.

Єдиний мінус друкованого формату - він стає неактуальним при першому ж внесенні змін. Але ми вирішили цю проблему!

Проблему актуалізації друкованої версії вирішено

Тепер клієнти можуть мати необхідні для них нормативні документи у друкованому вигляді й завжди в актуальному стані. Це стало реальним завдяки зручному формату обкладинки у вигляді . У випадку внесення відповідним державним органом змін до документів, котрі абонує клієнт, він отримує пакет замінних аркушів разом із . Провести заміни дуже легко – достатньо один раз ознайомитися з .

Збірники Відстежувати зміни стало простіше

Під кожним зміненим фрагментом документа для зручності клієнтів ми ставимо , в яких міститься інформація про характер змін, підстави для їх внесення і дату вступу в силу. Завдяки редакторським коментарям і короткому огляду змін, клієнт при проведенні заміни аркушів має можливість швидко ознайомитись із внесеними змінами.

Достовірність гарантовано

Тексти документів відповідають оприлюдненим в офіційних виданнях. У кожному документі міститься на його перше оприлюднення з посиланням на видання.